Forskole 0 år til 2. klasse

Forskole 0 år til 2. klasse

Christina Øbo Andersen
E-mail: christina.oebo.andersen@svendborg.dk
Forskole, MMG, workshop, rytmik, Musik til SVEND

 

 

Bente Gliese
E-mail: bente.gliese@svendborg.dk
Forskole, MMG, workshop, Musik til SVEND
 

 

 

 

Anna Aagaard Hansen
E-mail: anna.aagaard.hansen@svendborg.dk
Forskole, Musik til SVEND
 

 

 

Bjarke Dalager
E-mail: bjarke.dalager@svendborg.dk
Slagtøj, rytmeskole, sammenspil

Bjarke Dalager

 

Heine Fich Jespersen
E-mail: heine.jespersen@svendborg.dk
Saxofon, hørelære, sammenspil, forskole, MMG, Workshop
Heine Fich Jespersen

 

 
Jakob Riis Hansen
E-mail: jakob.riis.hansen@svendborg.dk
El-bas, sammenspil, Workshop
Jakob Riis Hansen

Gert William Knudsen
E-mail: Gert.william.knudsen@svendborg.dk
Træblæsere, sammenspil, workshop

Gert William Knudsen

Christa V. Danielsen
E-mail: christa.verlin.danielsen@svendborg.dk
Klarinet,  workshop, Harmoniorkester

Christa Verlin Danielsen

Ann Kristin Bodenhagen
E-mail.
Forskole, Musikværksted