Forskole 0 år til 2. klasse

Forskole 0 år til 2. klasse

Christina Øbo Andersen
E-mail: christina.oebo.andersen@svendborg.dk
MMG med skolerne, workshop, Rytmik med dagplejere & Musik til SVEND

     

Bente Gliese
E-mail: bente.gliese@svendborg.dk,

MMG med skolerne, workshop, Musik- & bevægelse, Rytmik & Musik til SVEND

     

Anna Aagaard Hansen
E-mail: anna.aagaard.hansen@svendborg.dk
Musik- & bevægelse & Musik til SVEND

 

   

Bjarke Dalager
E-mail: bjarke.dalager@svendborg.dk
Rytmeskole & Workshop

 

 

   

Heine Fich Jespersen
E-mail: heine.jespersen@svendborg.dk
MMG med skolerne, Musik- & bevægelse & Workshop

     

Randi Christoffersen
E-mail:
Musik- & bevægelse & Babysalmesang

     

Christa V. Danielsen
E-mail: christa.verlin.danielsen@svendborg.dk
Workshop

     

Ann Kristin Bodenhagen
E-mail; ann.kristin.bodenhagen@svendborg.dk
MMG med skolerne & Musik- & bevægelse