Lærere

Lærere

 


Andrzej Blausz

E-mail: andrzej.blausz@svendborg.dk

Guitar


Anita Lykkegaard Nielsen

E-mail: anita.lykkegaard@svendborg.dk

Sang


Ann Kristin Bodenhagen 

E-mail: ann.kristin.bodenhagen@svendborg.dk

MMG - Musik, Leg & Bevægelse


Anna Gadborg

E-mail: anna.gadborg@svendborg.dk

Sang


Anna Aagaard Hansen

E-mail: anna.aagaard.hansen@svendborg.dk

Musik til SVEND - Musik, Leg & Bevægelse

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Anne Groth Riis

E-mail: anne.groth@svendborg.dk

el-bas - Sammenspil


Bente Gliese

E-mail: bente.gliese@svendborg.dk

MMG - Musik til SVEND - Musikværksted - Forældre/barn rytmik - Musik, Leg & Bevægelse


Bjarke Dalager

E-mail: bjarke.dalager@svendborg.dk

Slagtøj - sammenspil - Musikværksted


Christa V. Danielsen

E-mail: christa.verlin.danielsen@svendborg.dk

Klarinet - Blæserklasser - Musikværksted - Harmoniorkester


Christina Øbo Andersen

E-Mail: christina.oebo.andersen@svendborg.dk

Musik til SVEND - MMG - Musikværksted - Forældre/barn rytmik - Musik, Leg & Bevægelse


Daniel Rahbek Jones 

E-mail: daniel.rahbek.jones@svendborg.dk

Marimba & sammenspil


Flemming Gamtofte

E-mail: flemming.gamtofte@svendborg.dk

Violin & sammenspil


Gert William Knudsen

E-mail: Gert.william.knudsen@svendborg.dk

Træblæsere, sammenspil, Big Band Gymnasiet & blæserklasse


Hanne Havndrup Jensen

E-mail: hanne.havndrup.jensen@svendborg.dk

Kontrabas & sammenspil


Heine F. Jespersen

E-mail: heine.jespersen@svendborg.dk

Saxofon, hørelære & sammenspil


Ida Hovalt Jensen

E-mail: ida.hovalt@svendborg.dk

Kor & klaver


Ida Franck Holm

E-mail: ida.franck@svendborg.dk

Cello og Strygeorkester


Ilia Skuratovskij

E-mail: ilia.skuratovskij@svendborg.dk

Violin


Irina Strange

E-mail: irina.strange@svendborg.dk

Klaver, Hørelære & Gymnasiehold


Jakob Riis Hansen

E-mail: jakob.riis.hansen@svendborg.dk

El-bas & sammenspil


Jan Bruun Nielsen

E-mail: jan.bruun@webspeed.dk

El-bas


Kim Olesen

E-mail: kim.olesen@svendborg.dk

Guitar & sammenspil


Kim Thorsen

E-mail: kim.thorsen@svendborg.dk

Messingblæsere, Blæserklasser, juniorblæs, Big Band Gymnasiet & Harmoniorkester


Kirill Gedde

E-mail: kirill.gedde@svendborg.dk  

Guitar & sammenspil


Lene Høg

E-mail: lene.hoeg@svendborg.dk

Tværfløjte, Blæserklasser, spireblæs & Talentkoordinator


Mads Skov Hansen

E-mail: mads.skov.hansen@svendborg.dk

Slagtøj


Peter B. Mikkelsen

E-mail: peter.bom.mikkelsen@svendborg.dk

Klaver


Randi Christoffersen

E-mail: randic1979@gmail.com

Musik, Leg & Bevægelse - Babysalmesang


Rasmus Grønborg

E-mail: rasmus.groenborg@svendborg.dk

Klaver


Sulle Herforth

E-mail: sulle.herforth@svendborg.dk

Klaver

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Søren Lund Maaløe

E-mail: slundbas@gmail.com

Elbas

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________