Lærere

Lærere

 


Andrzej Blausz

Guitar



E-mail:

andrzej.blausz@svendborg.dk


Anita Lykkegaard Nielsen

Sang



E-mail:

anita.lykkegaard@svendborg.dk


Anna Gadborg

Sang



E-mail:

anna.gadborg@svendborg.dk

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Anne Groth Riis

Sammenspil & el-bas



E-mail:

anne.groth@svendborg.dk


Bjarke Dalager

Slagtøj & sammenspil



E-mail:

bjarke.dalager@svendborg.dk


Christa V. Danielsen

Klarinet, Blæserklasser & Harmoniorkester



E-mail:

christa.verlin.danielsen@svendborg.dk


Daniel Rahbek Jones

Marimba & sammenspil



E-mail:

daniel.rahbek.jones@svendborg.dk


Flemming Gamtofte

Violin & sammenspil



E-mail:

flemming.gamtofte@svendborg.dk


Gert William Knudsen

Træblæsere, sammenspil, Big Band Gymnasiet & blæserklasse



E-mail:

Gert.william.knudsen@svendborg.dk


Hanne Havndrup Jensen

Kontrabas & sammenspil



E-mail:

hanne.havndrup.jensen@svendborg.dk


Heine F. Jespersen

Saxofon, hørelære & sammenspil



E-mail:

heine.jespersen@svendborg.dk


Ida Hovalt Jensen

Kor & klaver



E-mail:

ida.hovalt@svendborg.dk


Ida Franck Holm

Cello og Strygeorkester



E-mail:

ida.franck@svendborg.dk


Ilia Skuratovskij

Violin



E-mail:

ilia.skuratovskij@svendborg.dk


Irina Strange

Klaver, Hørelære & Gymnasiehold



E-mail:

irina.strange@svendborg.dk


Jakob Riis Hansen

El-bas & sammenspil



E-mail:

jakob.riis.hansen@svendborg.dk


Jan Bruun Nielsen

El-bas



E-mail:

jan.bruun@webspeed.dk


Kim Olesen

Guitar & sammenspil



E-mail:

kim.olesen@svendborg.dk


Kim Thorsen

Messingblæsere, Blæserklasser, juniorblæs, Big Band Gymnasiet & Harmoniorkester



E-mail:

kim.thorsen@svendborg.dk


Kirill Gedde

Guitar & sammenspil



E-mail:

kirill.gedde@svendborg.dk  


Lene Høg

Tværfløjte, Blæserklasser, Talentkoordinator & spireblæs



E-mail:

lene.hoeg@svendborg.dk


Mads Skov Hansen

Slagtøj



E-mail:

mads.skov.hansen@svendborg.dk


Peter B. Mikkelsen

Klaver



E-mail:

peter.bom.mikkelsen@svendborg.dk


Rasmus Grønborg

Klaver



E-mail:

rasmus.groenborg@svendborg.dk


Sulle Herforth

Klaver



E-mail:

sulle.herforth@svendborg.dk

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Søren Lund Maaløe

Elbas

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________